Voľné pracovné miesta na pozíciu chyžná - upratovačka/upratovač. Zavolajte nám! +421 948 874 312

SME ŠPECIALISTI NA ČISTENIE LIETADIEL

Napadla vám niekedy otázka, čo sa deje s lietadlom po jeho pristátí? Každý deň tisíce lietadiel pristáva a odlieta na letiskách po celom svete. A ako samozrejmosť vnímame, že nasadáme na palubu čistého, vyupratovaného lietadla. Za čistotou a poriadkom pritom vždy stojí tím ľudí, ktorý musí pracovať rýchlo, dôsledne, spoľahlivo a podľa prísnych a presných pravidiel.

Na Slovensku je práve SLOVCLEAN jednou z mála spoločností, ktorá má oprávnenie a všetky potrebné certifikácie na upratovanie lietadiel. Špecializujeme sa na túto oblasť cleaningu už pätnásť rokov. Svojimi skúsenosťami a odbornosťou zabezpečujeme, aby lietadlá boli po stránke poriadku a čistoty vždy dokonale pripravené na každý nasledujúci let, bez ohľadu na to, aké náročné podmienky nás čakajú.

Upratanie lietadla za 25 minút

Áno, presne toľko času má náš upratovací tím, ktorý je zložený z piatich až deviatich členov, pri tzv. rýchlom upratovaní, ktoré prebieha pri preletoch, kedy lietadlo pristane a vzápätí odlieta. Aby lietadlo nemalo žiadne meškanie a noví cestujúci mohli nastúpiť do čistého, uprataného lietadla vzápätí po jeho pristátí, máme na upratanie len 25 minút. Každá minúta je cenná, takže celý tím musí pracovať ako „dobre namazaný stroj“.

Hĺbkové čistenie

Okrem rýchleho upratovania zabezpečujeme aj hĺbkové čistenie lietadiel. Tento proces okrem štandardného čistenia zahŕňa napríklad aj odstraňovanie žuvačiek, čistenie svietidiel a ďalšie dôkladné čistiace práce, ktoré sú nevyhnutné na zachovanie štandardov čistoty a bezpečnosti.

Špeciálna AEROCLEAN dezinfekcia

K dispozícii je aj špeciálna dezinfekčná metóda certifikovaná spoločnosťou BOEING. Táto metóda je určená pre všetky typy lietadiel a zabezpečuje, že kabína lietadla je dôkladne dezinfikovaná a chránená pred šírením baktérií a vírusov.

Detailné čistenie sedadiel

Jedným z najdôležitejších aspektov čistenia lietadiel je starostlivosť o sedadlá. Používame na to špeciálne kefky na čistenie každého jedného centimetra, pričom sedadlá pri tomto type čistenia sú vybrané von z kabíny.

Naši klienti

Vďaka dlhoročnému poskytovaniu kvalitných služieb s nami spolupracujú klienti z rôznych oblastí.