Voľné pracovné miesta na pozíciu chyžná - upratovačka/upratovač. Zavolajte nám! +421 948 874 312

POMÁHAME DEŤOM S CHORÝM SRDCOM

Naša spoločnosť podporuje Nadáciu detského kardiocentra už šesť rokov. Nesmierne nás teší, že vďaka našej podpore mohol aj na Slovensku vzniknúť jedinečný projekt pomoci malým kardiologickým pacientom, ktorý sme nazvali ŽIJEM NAPLNO. Pomoc a špeciálne vzdelávanie detí s ochorením srdca po ich prepustení z nemocnice je v zahraničí úplne bežná. Na Slovensku, bohužiaľ, vôbec neexistovala, pritom pre ďalší vývoj dieťaťa a jeho normálne zaradenie do života je zásadný.

Deti po operáciách závažných srdcových chýb často trpia poruchami psychomotorického a neuropsychického vývoja, oslabením hrubej a jemnej motoriky, poruchami pozornosti a reči, čo dlhodobo ovplyvní ich schopnosť rovnocenne sa zaradiť medzi zdravých rovesníkov. Úspešnou operáciou a odchodom z nemocnice sa, bohužiaľ, zdravotné problémy a pridružené hendikepy malým pacientom nekončia.

Sme hrdí, že už šiesty rok podporujeme unikátny projekt ŽIJEM NAPLNO, v rámci ktorého financujeme špeciálnych pedagógov, ktorí sa malým pacientom venujú po odchode z nemocnice v pohodlí ich domova a pomáhajú im prekonávať ochorením spôsobené hendikepy. A výsledky sú úžasné☺! Do dnešného dňa sa nám podarilo pomôcť už viac ako 70 deťom s chorým srdiečkom vo veku 3 – 12 rokov z celého Slovenska. Ako dlhoročný stabilný partner nadácie sme sa pre tento ročník rozhodli navýšiť sumu o dvojnásobok, a tak môžeme pridať do projektu rekordných dvadsať nových detí, ktoré dostanú možnosť učiť sa a napredovať vďaka pomoci špeciálnych pedagógov.

„Do budúcna určite plánujeme v spolupráci pokračovať. Projekt ŽIJEM NAPLNO pomohol aj nám nájsť zmysel v práci a podnikaní,“ povedal Ing. Marian Lalik, generálny riaditeľ našej spoločnosti.

Naši klienti

Vďaka dlhoročnému poskytovaniu kvalitných služieb s nami spolupracujú klienti z rôznych oblastí.